NOVINKY

Navázána spolupráce s přední českou módní značkou ELEGA.

Módní značka ELEGA

ELEGA je rodinná firma z Třebechovic pod Orebem s bohatou tradicí, která sahá až do druhé poloviny 19. století. Vyrábí luxusní kožené kabelky, manažerské aktovky a další zboží, vše z nejlepších italských a českých materiálů. Zaměstnává na dílně okolo 70 lidí a díky tomu jsou největšími výrobci v tomto odvětví v Česku. Nejvíce  produktů míří do Itálie a Německa, kde se rovněž inspiruje kvalitou a stylem, který pak zavádí do nových produktů. Na zakázku zpracovává i výrobky z výjimečných materiálů jako je krokodýlí a hadí kůže. V nabídce najdete i kožené peněženky, opasky a rukavice.

Pokračuje ve více jak staleté tradici a zároveň do  sortimentu zavádí současné prvky.

ELEGA je hrdými držiteli certifikátu ČESKÝ VÝROBEK.

S kým spolupracuje?

V roce 2014 založili novou značku ELEGA by Dana M, která vzešla ze spolupráce s herečkou Danou Morávkovou. Tu  zprvu oslovili kvůli její velké zálibě v kabelkách, aby se stala hlavní tváří nové kolekce. Už brzy však bylo zřejmé, že tato spolupráce je teprve začátek. Herečka si totiž luxusní kabelky nejen ráda pořizuje, ale také se v módě vyzná a o kabelkách má značný přehled. Dana navrhla, aby společně vytvořili zcela novou kolekci vycházející nejen ze zkušeností, ale nově také z jejích nápadů a citu pro detail. Tak vznikla značka ELEGA by Dana M, pod kterou každý půlrok prezentuje nové kolekce.

Módní značka ELEGA spolupracuje s předními českými a zahraničními návrháři, včetně krejčovských ateliérů. U luxusních kolekcí spolupracuje s tradiční českou sklářskou firmou PRECIOSA.